Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-11 14:38:05

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 15, list i mapa [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS112, EXPLORATION UINWERSALNE

Ciała dwojga dzieci leżały przy samym wejściu do domu. Chłopiec był starszy, wyglądał na około 18 lat, dziewczynka 15. Krew z ran postrzałowych już nie płynęła, musieli zginąć wiele godzin temu. W oknie brakowało szyby, wszędzie pełno szkła, najwyraźniej oboje dostali się pod ogień snajpera z pobliskich wzgórz. Przy nogach chłopca leży pogięta, zakrwawiona kartka papieru:

„Drogie dzieci. Skoro czytacie ten list, to znaczy, że nie wróciłem z wyprawy po jedzenie i leki i, jak się umawialiśmy, otworzyliście szufladę w moim biurku. Mając na uwadze, że kiedyś może się tak wydarzyć, starałem się wcześniej zabezpieczyć dla was trochę dodatkowej żywności – musicie jeść, musicie żyć! Idźcie do naszego starego garażu, wynajmowanego kiedyś od pana Tadicia – to niedaleko. Jest tam piwniczka, w której znajdziecie trochę ryżu, makaronu, sucharów i kilka słoików dżemu. Miasto wygląda teraz zupełnie inaczej, wielu budynków już nie ma, narysowałem więc dla was niewielką, prostą mapę. Dbajcie o siebie nawzajem. Całuję, kocham was. Tata.”

> znajdziemy tę piwniczkę – patrzcie KWS113.

> odpuszczamy szukanie garażu, przeszukamy dom – nie znaleźliśmy żadnego jedzenia ani przydatnych przedmiotów. Opuszczamy to miejsce i kontynuujemy eksplorację.

KWS113

Mapa była bardzo czytelna, szybko znaleźliśmy garaże. Musieliśmy otworzyć trzy, pełne gratów i starych rowerów, zanim znaleźliśmy ten z piwniczką i ukrytymi zapasami. Oprócz jedzenia ojciec zostawił tam dzieciom szkatułkę z kosztownościami i zdjęciem długowłosej brunetki – to pewnie ich matka.

Dodajcie do Puli Znalezisk 3xCannedFood, 1xKosztowności.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
eryk-mozgol-opinie-rytualy - grizzlyos - grovestreetrpgmta - forumorganistow - smalskill