Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-21 19:36:42

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 9, wisielec [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS159, FINDINGS FOR LOCATIONS

Drzwi były otwarte. Już od wejścia słyszeliśmy ciche skrzypienie – takie, jakie wydają stare huśtawki przymocowane do drzewa, gdy wiatr delikatnie nimi porusza. Szukaliśmy źródła tego dźwięku. Wtem odkryliśmy, że w drzwiach pomiędzy dwoma pokojami na haku przymocowanym do framugi, mającym niegdyś utrzymywać dziecięcą huśtawkę, na pasku od spodni wisiało ciało mężczyzny. Sądząc po wieku, mógł być dziadkiem dzieci, które niegdyś się tu huśtały. Na stole obok leżał list:

„Tato, jesteśmy już u ciotki, w jej berlińskim mieszkaniu, bezpieczni. Udało nam się przedostać przez miasto, ale nie wpuszczono nas do tunelu, musieliśmy biec przez płytę lotniska, patrolowaną przez snajperów. Wzięliśmy dzieci na ręce i biegliśmy, ja i Irina. Tato... mnie udało się przebiec z małym Emirem, niestety snajper trafił Irinę, kula przeszyła jej ciało na wylot i zraniła także Nadię na jej rękach. Obie nie żyją. Jestem tu sam z Emirem...”

Podeszliśmy do wiszącego ciała, zdjęliśmy je i położyliśmy na środku pokoju. Z szyi mężczyzny ściągnęliśmy złoty łańcuszek i skierowaliśmy się do drzwi.

Dodajcie do Puli Znalezisk 1xKosztowności. Kontynuujecie eksplorację.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
proanamotyle2023 - natanki - stylove - sunlife - game4you