Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-22 15:22:08

K_Piskorski
Moderator
Dołączył: 2016-12-02
Liczba postów: 59
WindowsFirefox 50.0

Krzysiek 5, tablica [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

[KP194, FINDINGS FOR LOCATIONS]

Coś jasnego zalśniło pod odrapanym murem, w promieniach latarki. Przy wejściu do małego pomieszczenia leży płyta ze sklejki. Ślad na ścianie wskazuje, że wisiała tam długo. Ktoś wydrapał na niej pracowicie kilka wiadomości – w wilgotnym, pełnym przeciągów wnętrzu papier nie wytrzymałby nawet kilku dni.

„Dzień 2. Telefony przestały działać. Gdzie jesteś? Bombardowanie ucichło, więc idę szukać cię do rodziców. Jeśli znajdziesz tę wiadomość, czekaj tutaj.”

„Dzień 7. Coraz trudniej poruszać się po mieście. Dzisiaj widziałem jak snajper zabił parę, która przechodziła przez ulicę. Szukam cię nadal. Byłem u rodziny, przyjaciół. Gdzie jesteś, Mila?”

„Dzień 11. Musiałem opuścić to miejsce – za dużo kręci się tu bandytów. Mam nową kryjówkę pod starym browarem, z grupką innych uchodźców. Będę tu ciągle przychodził. Zostaw wiadomość.”

„Dzień 32. To już chyba koniec. Nie mogę codziennie ryzykować i przychodzić tutaj. Jestem głodny, ranny i zmęczony. Wybacz, Mila. Jeśli znajdziesz tą wiadomość, po prostu przeżyj.”

Pod spodem znajduje się świeższy dopisek, wykonany farbą.

„Petar! Wróciłam z [nieczytelne] i znalazłam wiadomość. Sprawdziłam browar, ale był już pusty. Zapasy [nieczytelne] a wojsko [nieczytelne] w tej dzielnicy. Szukaj mnie w [nieczytelne]. PS: Zostawiłam ci coś w środku.”   

Chwilę gapimy się w tablicę, a potem jedno z nas odwiesza ją ostrożnie na ścianie. W środku, pod stertą gruzów, znajdujemy odrobinę jedzenia i leków.

> Zabieramy je – kimkolwiek byli ci ludzie, musimy dbać przede wszystkim o siebie. Otrzymujesz 1 żeton Canned Food oraz 1 żeton Herbal Meds.

> Zostawiamy je – może Petar albo Mila pojawią się tu jeszcze? Licząc na to, zostawiamy zapasy i odchodzimy. Poczucie, że postąpiliśmy dobrze, walczy u nas z przeświadczeniem, że zrobiliśmy tylko prezent innym szabrownikom.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sknigame - playroom - xfamzy - rekuperator - weznogamefff