Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-22 22:16:39

Szymon Stoczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 163
Windows 8.1Firefox 50.0

Podejrzany mundur [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

- To nie była kradzież! – mężczyzna rozpaczliwym gestem pokazuje grupce żołnierzy na swój ciasno zapięty uniform ONZ. Obserwujemy go zza rozbitej witryny sklepowej, przysłuchując się nerwowej rozmowie.
- Panowie nic nie rozumiecie, to jest po moim synu. Tylko tyle mi zostało – próbuje tłumaczyć mężczyzna. Jeden z żołnierzy z powątpiewaniem kręci głową. mocniej ściska w dłoniach karabin. Palce wyraźnie świerzbią go, aby zrobić z broni użytek.

>  Nie wtrącamy się. Kontynuujemy eksplorację.
>  Zbadajmy sprawę. Już dosyć cywili zginęło w tym mieście. SS3

Żołnierze patrzą krzywo na dodatkowych świadków, ale na razie wstrzymują egzekucję. Wasze pojawienie się uspokaja mężczyznę. Opowiada jak został okradziony z całego dobytku. Miał niezwykłe szczęście, że w schowku trzymał rzeczy po swoim synu.
Jeden z żołnierzy krótka serią raz na zawsze ucina historię mężczyzny, rzuca nam groźne spojrzenie. Patrol oddala się w swoją stronę, zostawiają nas samych z ciałem. Jeden z nas dostrzega wetkniętą w kieszeń munduru pożółkłą karteczkę. Rozwija papier: „albo zaczniecie płacić więcej za mundury, albo nici z naszego układu. Zostawiam mapę. Będziesz wiedział, gdzie mnie szukać.”

Możecie odszukać i położyć Ruined Block of flats zamiast jednej wybranej odsłoniętej kartę z talii locations.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
whiterpg - dragons - p-anioly - nalogowyhazardzista - testowe456