Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-23 00:17:16

Szymon Stoczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 163
Windows 8.1Firefox 50.0

Szymon, Szczęśliwy los [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

Dławiący zapach starości bije z każdego kąta zapuszczonej rudery. Jego jedyny lokator od bardzo dawna nie wstawał z łóżka.
- Selma, to ty, wróciłaś wreszcie? – woła z cieniem nadziei, wygrzebując się spod brudnych ubrań. Jego zniszczona chorobą twarz ze spokojem śledzi nasze ruchy.
- Tu nie ma czego kraść. Kiedyś było, ale nie ma. Wszystko przegrałem, wszystko. He, He!
Jego śmiech przerywa wybuch kaszlu, a twarz wykrzywia grymas potwornego bólu. Odsuwamy się od łóżka, żeby się nie zarazić. Nie ma wątpliwości, że staruszek  stoi już nad grobem. Lekami możemy jedynie pomóc ulżyć cierpieniom, ale na pewno go nie wyleczymy.

> Nie marnujmy lekarstw na nieznajomego. Kontynuujemy eksplorację.
> Nie możemy go tak zostawić. Dajemy mu lekarstwa. SS7.

SS7
Usuńcie 1 lek z puli. Mężczyzna czuje się lepiej, ale mówienie wyraźnie zbyt go męczy. Ubolewa, że nie potrafi się odwdzięczyć. Czekacie aż zaśnie i zostawiacie go samego. Tylko tyle mogliście dla niego zrobić.

Połóżcie znacznik czasu SS8 na górze talii visitors.

SS8
Przed drzwiami stoi pulchna kobiet. Ślady na policzkach, sugerują że jeszcze niedawno płakała.   
- Otwórzcie! Wiem, że pomogliście mojemu świętej pamięci ojcu.

Kobieta przedstawia się jako Selma. Z żalem mówi o sobie jako o córce bogacza, który tuż przed wojną wygrał największą w kraju loterię, by następnie cały swój majątek strwonić na hazard.  Teraz kiedy jej ojciec nie żyje, wolałaby nie ryzykować mieszkania w samotności. Życie nauczyło ją unikać ryzyka.

> Mamy dosyć ludzi do wykarmienia. Nie możemy jej pomóc.
> Zaproponujmy Selmie schronienie. Selma musi codziennie dostać 1x Canned food i 1 woda. Tak długo jak mieszka z nami. raz na dzień możemy dodać +1 do dowolnego rzutu kością k10, który nie dotyczy walki.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
smokestorygroup - spongeblox - 4funrpg - specjalnejednostki - vaperpg