Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-27 13:38:52

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 12 ochroniarz, supermarket [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS211, EXPLORATION FOR LOCATIONS, SUPERMARKET

Ścieżki pomiędzy pustymi regałami przypominają trochę labirynt. Kluczymy od alejki do alejki, zgarniając z półek przedmioty, które mogą się nam przydać, chociaż niewiele już tu tego zostało. Wtem, zdziwienie – słyszymy modlitwę. Idziemy w kierunku, z którego dochodzi głos. W pomieszczeniu socjalnym na podłodze siedzi stary ochroniarz, ma na sobie mundur, przy skroni trzyma broń i powtarza szybko kolejne wersy modlitwy, jakby był w letargu.

> nie wtrącamy się, kierujemy się w kierunku wyjścia – po drodze zgarniamy z półek jeszcze kilka puszek jedzenia. Kiedy opuszczamy to miejsce, z ulgą stwierdzamy, że nie słyszeliśmy strzału.

Dodajcie do Puli Znalezisk 3xCannedFood, 1xLatarka, 1xBaterie

> niech pan tego nie robi, proszę pana!

Rzućcie kością:
1-5 – mężczyzna odkłada broń i zaczyna głośno płakać. - Modliłem się o anioła stróża, mówiłem sobie, że nie zrobię tego, jeśli Pan mnie ochroni przede mną samym. I pojawiliście się wy. Bóg wam zapłać. Muszę być silny, dam radę, dziękuję wam.
6-10 – chwilę rozmawialiśmy, mężczyzna płakał i żalił się, że już nie może znieść tego wszystkiego. Nie ma dokąd iść, dlatego od dawna przebywa tu, w miejscu swojej dawnej pracy. Po długiej rozmowie wydawało się, że jest lepiej: żartował, śmiał się, jego stan wyraźnie się poprawił, zebraliśmy się więc do wyjścia. Byliśmy już na zewnątrz, kiedy usłyszeliśmy strzał.

Misery postaci wzrasta o 1.

Ostatnio edytowany przez K_Was (2017-01-27 13:39:05)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nalogowyhazardzista - war-rp - dragons - whiterpg - zielono