Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-28 13:24:54

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 51.0

Wasia 38, damski bokser [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS220, EXPLORATION UNIWERSALNE

- Jak mogłaś z taką śmiałością patrzeć na tych facetów? - krzyczał do żony mąż chwilę po tym, jak z nimi rozmawialiśmy. Wpadliśmy na siebie w trakcie przeszukiwań i po chwili każde z nas poszło w swoją stronę.
- Grisza, co ty mówisz, przecież tylko słuchałam, o czym rozmawiacie.
- Nie kłam dziwko, nie pogrążaj się. Wszystko widziałem, przynosisz mi wstyd! Jak mogłaś postawić mnie w takiej sytuacji?
Małżeństwo kłóciło się zapamiętale jeszcze przez kilka minut, po czym usłyszeliśmy głośne uderzenie i upadek.

> tej kobiecie trzeba pomóc – patrzcie KWS221

> nie wtrącamy się, to ich sprawa – Wstawaj szmato, bo cię tu zostawię. Wracamy do domu. Ani się waż patrzeć po drodze na kogokolwiek. Zabraniam ci, rozumiesz? Ja cię kiedyś zabiję, zmusisz mnie do tego. To będzie tylko twoja wina!

KWS221

Kiedy wbiegliśmy do pomieszczenia, kobieta leżała wśród połamanych krzeseł. Na jej twarzy pojawił się wielki przekrwiony ślad po uderzeniu, z rozciętej wargi i skroni delikatną strużką płynęła krew, w oczach dało się wypatrzeć przerażenie. Jej mąż stał w rogu pokoju i wprost kipiał ze złości. Rzuciliśmy się na niego. - Może spróbujesz z nami? Czy dajesz radę tylko słabym i bezbronnym? Po kilku minutach mężczyzna dostał solidną nauczkę. Zapłakana żona próbowała podnieść go z podłogi, gdzie leżał nieprzytomny. - Mamy nadzieję, że odechce mu się bokserki – rzuciliśmy kobiecie na odchodne.

Kontynuujecie eksplorację.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
war-rp - safdgreatelife - testowe456 - whiterpg - dragons