Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-29 23:54:18

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 51.0

Wasia 17, pierwsza miłość [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS228, RESIDENTS

- Wyglądacie na dobrych ludzi, chcemy o coś zapytać – powiedział szpakowaty wysoki mężczyzna. Za jego plecami chowa się kobieta, podeszli do nas powoli. Kiedy on wypytywał o możliwość bezpiecznego przejścia na południe miasta, ona stanęła obok niego, a on otoczył ją wtedy ramieniem i przytulił. - To moja żona Rita, ja jestem Stefan. Jeden z nas, patrząc na nią, wyraźnie pobladł, a bicie jego serca słyszeli wszyscy wokół. - Rita... pamiętasz mnie?! -wydukał, dla odmiany czerwieniąc się teraz jak burak. Niestety, kobieta nie chciała przyznać, że pamięta, choć na jej twarzy dostrzegliśmy jakiś rodzaj nostalgii. Stefan obserwował tę dziwną sytuację z zaskoczeniem. Chcąc przerwać niezręczność, wróciliśmy do tematu przejścia przez miasto, odradzając kierowanie się na południe – to tam trwają teraz ciężkie walki. - Musimy tam dotrzeć, tam jest nasze dziecko – powiedziała Rita, rzucając koledze ukradkowe spojrzenie. Dziękujemy wam, uważajcie na siebie – pożegnał się Stefan, po czym para odeszła. - Nie zapomina się pierwszej miłości – powiedział z żalem nasz kolega, patrząc w kierunku odchodzącego małżeństwa. Tej nocy do końca był dziwnie markotny i rozdrażniony.

Misery jednej postaci -wskażcie której - wzrasta o 1.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
empiredrugs - presentrpg - elodzl - floru - hypecraft