Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-30 13:01:13

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 51.0

Wasia 21, bracia [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS232, RESIDENTS

- Pomóżcie mi pochować brata – wyszeptał dziecięcy głos w ciemności. Obejrzeliśmy się, a w naszą stronę ruszył kilkunastoletni chłopiec niosący na rękach ciało swojego braciszka. Rzuciliśmy się, by mu pomóc. Wzięliśmy od niego ciało, położyliśmy delikatnie na podłodze, a on zaczął opowiadać. Mieszka z mamą i bratem w budynku po drugiej stronie ulicy. Braciszek chorował od jakiegoś czasu, a mama strasznie to przeżywała. Taty nie ma, zabrali go do wojska na początku wojny i od tamtego czasu nie wrócił. Chłopiec poczuł, że powinien pomóc mamie i go w pewien sposób zastąpić. Mama, widząc chorobę młodszego z dzieci, zaczęła odchodzić od zmysłów, więc kiedy w nocy chłopiec zauważył, że braciszek już nie oddycha, zabrał jego ciało, żeby mamusia nie musiała oglądać go w takim stanie. - Poszedłem szukać pomocy. Wiedziałem, że tu kogoś znajdę. Mam przygotowany szpadel za domem, pomóżcie mi pochować brata tam, pod naszymi oknami. Żeby mamusia mogła odwiedzać grób, nawet gdy będą strzelać. Sama też jest chora i nie dałaby rady mi pomóc.
Staraliśmy się kopać w ciszy, żeby nie obudzić matki. Owinęliśmy ciało chłopca w kurtkę i złożyliśmy w grobie. Kiedy odchodziliśmy, brat długo jeszcze siedział na świeżo uklepanej ziemi, przy kamieniu, którym oznaczyliśmy to miejsce, i płakał. Potem otarł łzy i zniknął za drzwiami.

Misery postaci wzrasta o 1.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bmw - cipka - ep7ghi - 2012c - newyourgames