Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-14 21:32:40

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 2, Goran, przyjaciel z dziecinstwa [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

[KWS035, RESIDENTS]

Goran to mój przyjaciel z dzieciństwa, kompan ze szkolnej ławki. Taki, z którym ciągnie się dziewczyny za warkocze, a po lekcjach kradnie jabłka w sadzie i pali pierwsze papierosy podkradnięte ojcu. Jakież było moje zdziwienie, gdy prawie wpadliśmy na siebie w tej bezkresnej ciemności. Tym większe, że kilka lat temu Goran wyjechał z rodzicami do Niemiec. Padliśmy sobie w ramiona.

- Stary! Ledwo cię rozpoznałem, co ty tu robisz?
- Bracie, jak dobrze cię widzieć w zdrowiu! Musiałem wrócić. Nie mogłem siedzieć spokojnie i oglądać w telewizji obrazków z niszczejącej stolicy. Matka prawie zemdlała, gdy się z nią żegnałem. Przystąpiłem tu do oddziału broniącego miasta. Stacjonujemy za parkiem, po drugiej stronie rzeki.
- Goran! Tam jest mieszkanie moich dziadków! Błagam, nie mam od nich wieści od początku oblężenia. Pamiętasz, mieszkają naprzeciw boiska, nad sklepem mięsnym.
- Niczego nie mogę obiecać. Ale spróbuję... Tymczasem, muszę już iść, mamy tu trochę roboty. Dbaj o siebie!

Połóżcie żeton z numerem skryptu KWS036 na talii Visitors, rozpatrzcie go 3 nocy.

KWS036

Goran wpadł do nas tylko na chwilę. Przyniósł informację, że kamienica dziadków została zbombardowana i nikt już tam nie mieszka.
Podnieś postaci Misery o 1.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumorganistow - smalskill - digged - grizzlyos - polskirealliferp