Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-30 21:17:52

Szymon Stoczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 163
Windows 8.1Firefox 51.0

okulary, szymon [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

Nie wiele brakowało, a byłoby po nich. Szare ramki okularów są niemal niewidoczne między spękanymi kaflami. Jedno ze szkieł porysowało się od uderzenia, ale drugie wydaje się dziwnie czyste. Ktoś musiał je upuścić lub zgubić całkiem niedawno.
- Mladen, to ty? Te łachudry zabrały mi okulary. Mówili, żeby całe jedzenie oddać. Po moim trupie! – skrzeczący głos należy do stojącego w progu zgarbionego starca. Jedną ręką przytrzymuje szmatę przy zakrwawionym czole, drugą podpiera się o framugę drzwi.
Jeden z nas podchodzi do staruszka i podaje mu znalezione okulary. Mężczyzna nie posiada się z wdzięczności. Znika na zapleczu i po chwili wraca z butelką samogonu. Opowiada, jak chwilę temu został napadnięty przez własnych sąsiadów, którzy od kilku dni nachodzą jego kryjówkę.
- Jakby tu był Mladen zrobiłby porządek. Ja od nich wziąłem suchary tylko jak mi dawali, wtedy nie było mowy o żadnych zobowiązaniach, a teraz co? Ja może i dobrze nie widzę, ale oszustwo dostrzegę na kilometr - mówi, ocierając brud ze swoich okularów.

Dodajcie 1 moonshine do ekwipunku.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
prostytucja - oxencarn - santarpg - ijtt - klasa5bgadu