Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-31 15:47:42

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 51.0

Wasia 24, listonosz [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS237, RESIDENTS

Wpadł do pokoju, ledwo dysząc i usiadł na małym zydelku, próbując złapać powietrze. Nie zauważył nas od razu, najpierw wstał i wyglądał jeszcze na korytarz. - Zgubiłem ich. To dobrze, bo biegłem już ostatkiem sił, psiakrew – zamruczał. Kiedy nas wreszcie dostrzegł, podskoczył jak poparzony i zaklął, ale daliśmy mu do zrozumienia, że nie ma się czego obawiać. Dopiero w tym momencie zwróciliśmy uwagę, że to listonosz w pełnym umundurowaniu i z torbą. Zauważył nasze spojrzenie więc zaczął tłumaczyć: - Wielu ludzi się ze mnie śmieje, że ja mimo wojny wciąż wdziewam mundur i wychodzę w miasto, ryzykując życie, ale oni nie rozumieją, że ta praca to moje powołanie. Od wielu miesięcy próbuję dostarczyć resztę listów, które mi tu zostały. Zdajecie sobie sprawę z tego, co te kawałki papieru znaczą dla niektórych? Jakie emocje wywołują, kiedy ktoś je otwiera i czyta? Wielu adresatów już nie żyje, zaznaczam to tak, krzyżykiem na kopercie – mówiąc to, pokazuje jedną z nich – ale mam jeszcze sporo takich, z którymi muszę spróbować. A że jest jak jest, to tyle to trwa... Ganiają mnie różni tacy, którzy myślą, że ja tu noszę emerytury – zaśmiał się. A ja mam tylko zwykle listy. I to większość z początków wojny...

Jeśli macie przy sobie broń, którą można by oddać listonoszowi, by ułatwić mu pracę, możecie to zrobić, jeśli chcecie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hazardzista - szybowyms1 - telki - ziohc - forumtestowecrystal