Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-14 21:44:10

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 5, list do matki [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

[KWS031,  EXPLORATION UNIWERSALNE]

List leżący na stole od razu rzucił się nam w oczy.

"Kochana mamo, dziś ja i Boszko przechodzimy na drugą stronę muru dzielącego miasto. Wiesz o tym, że nie możemy dłużej tu zostać, Boszko nie jest tu już bezpieczny, grozi mu śmierć, bo jest stamtąd, od nich. Wiesz też, że nie mogę postąpić inaczej, chcemy być razem,bez względu na wszystko. Na pewno mnie zrozumiesz, ty też nie zostawiłabyś ojca w takiej sytuacji, prawda? Nie martw się o mnie, mój ukochany się mną zaopiekuje, jest tam też jego mama. Będzie mi lżej po tamtej stronie, wiedząc, że się tu o mnie nie zamartwiasz. Zadzwonimy, jak tylko dotrzemy do bezpiecznego miejsca. A kiedy wojna się skończy, wrócimy, obiecuję. Kocham cię. Twoja Admira"

Pod listem gazeta – artykuł datowany na 2 tygodnie później, zilustrowany zdjęciem ciał dwojga ludzi:

„Romeo i Julia z oblężonego miasta”. Dwoje młodych ludzi próbowało wczoraj w południe przekroczyć granicę dzielącą oblężoną stolicę na dwie części. Zginęli od kul snajpera. 25-letni Boško Brkić zginął na miejscu, jako pierwszy. Kobieta, również 25-letnia, Admira Ismić została ranna. Dziewczyna po upadku na ziemię zdołała doczołgać się do ciała mężczyzny i objąć go ramieniem, żyła jeszcze ok. 10 minut. Jak dotąd żadna ze stron konfliktu nie przyznaje się do oddania strzału. I niestety - do dziś żadna ze stron nie zabrała ciał tych młodych ludzi, wciąż leżą tam, gdzie zostali zastrzeleni. Czy ktoś za to odpowie?

Rozglądamy się - drzwi do pokoju obok są uchylone. W kącie przodem do okna w fotelu siedzi starsza kobieta – wygląda jakby spała. Dopiero po chwili spostrzegamy mały pistolet w jej lewej dłoni i strużkę zaschniętej krwi na skroni.

Zabieracie broń. Misery postaci wzrasta o 1.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
milkmc - grzegorz - mixcraft - healing - testwk