Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-01 00:41:36

Szymon Stoczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 163
Windows 8.1Firefox 51.0

szymon, [ visitors], cud1 Dragan [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

Pukanie jest tak słabe, że w pierwszej chwili bierzemy ja za szelest odsuwanego krzesła. Puk, puk! Intruz okazuje się wycieńczonym mężczyzną, któremu nogi dopiero co odmówiły posłuszeństwa. Atak paraliżu, to mi się zdarza, mówi podnosząc na nas wzrok. Jeden z nas lituje się pomaga mu wstać. Starzec chwieje się na nogach, waży tyle co dziecko. Musiał długo nic nie jeść. Opowiada, że wraz z bratem ledwie uratował się z pogromu wsi. Gdy zaczęli strzelać do pracowników tartaku oboje zbiegli do lasu i próbowali przedrzeć się do miasta kanałami. Nie było łatwo. Mu udało się wyjść na powierzchnię, ale jego brat, Dragan musiał zabłądzić i wybrać inną drogę. – Wiedzieliśmy, że mogą nas rozdzielić, więc żeśmy się ugadali, że w razie czego będziemy mieli punkt spotkania u bratowej, tu blisko. Tylko przez drogę przejść i się będzie, ale z tymi nogami to ja sam nie dam rady.

> Pomóżmy mu. Okolica o której mówi wydaje się bezpieczna. Patrz S066.
>  Nie będziemy nikogo niańczyć. Niech sobie szuka innych przewodników – zamykamy drzwi, ignorując jego prośby. Mamy nadzieję, że ktoś inny mu pomoże.   

S066
Szybko trafiamy pod odpowiedni adres, w miejscu domu zastając jedynie wielki krater w ziemi i kilka zmiecionych uderzeniem drzew. Mężczyzna kręci głową,  z trudem próbuje powstrzymać cisnące się do oczu łzy. – Zostawcie mnie tutaj, na tej ławce. Ja poczekam. Dragan przyjdzie – mówi ostrym tonem, pokazując dłonią na zniszczony przystanek autobusowy. Niechętnie zostawiamy go samego i wracamy do schronu.

Misery wszystkich postaci rośnie o 1. Napiszcie na blank token – „Dragan”.

[jakkolwiek to kontrowersyjne, ta jedna karta ma możliwą "drugą część". Wiem jak mało prawdopodobne jest wylosowanie obu tych kart, ale o to właśnie chodzi - spotkanie braci na powierzchni, którzy się rozdzielili w kanałach też miałoby bardzo nikłe szanse na powodzenie. Ale jaka reakcja graczy, gdy to się zdarzy:)]

Ostatnio edytowany przez Szymon Stoczek (2017-03-01 00:50:54)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
jazdabardziejbokiem - klantencza - alvionrp - theunicorns - kgb