Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-13 01:03:36

Szymon Stoczek
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-19
Liczba postów: 163
Windows 8.1Firefox 51.0

szymon, [events], wieści od kuzyna [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

Wasz kuzyn, Aleksandar, żyje i ma się dobrze – elektryzującą wiadomość przekazuje nam spotkany na targu handlarz, który dopiero co powrócił ze wsi. Kuzyn prowadzi gospodarstwo na terenach, które nie zostały jeszcze dotknięte wojną. Nigdy nie był zbyt roztropny. Współpracuje z ruchem oporu, co jakiś czas, szmuglując podziemiami towary do centrum miasta. Niestety, kurier któremu ufał, został niedawno złapany w związku, z czym prosi jednego z nas o małą pomoc. Tej nocy ma zostać dostarczony szczególnie cenny pakunek, który ktoś będzie musiał odebrać. A komu ufa się bardziej, niż członkowi rodziny?

>    Odejdźmy, w interesy kuzyna lepiej się nie mieszać. 
>    [Wybierzcie jedną postać i zrealizujcie podczas night phase]. Pomóż kuzynowi, to w końcu rodzina. SS090.

SS090.
Jestem w miejscu, gdzie diabeł mówi dobranoc. Pusta, ciemna uliczka i ruiny straszących wokół zgliszczy. Mam wrażenie, jakbym stąpał po wielkim cmentarzysku. Z zaniepokojeniem spoglądam na zegarek. Kurier spóźnia się o ponad kwadrans. Może nie przyjdzie w ogóle?

>    Poczekam, nie mogę teraz stchórzyć SS091.
>    Nie będę ryzykował życia. Jeśli spytają, powiem, że kurier się nie pojawił. Back to game.   

SS091.
Jedna, druga, trzecia ciemna sylwetka. Nad moją głową zaczynają świszczeć pociski. Ostrożnie wyglądam zza kawałka ściany, dostrzegając mundury wroga. Wygląda na to, że poprzedni kurier wcale nie był tak godny zaufania, jak wydawało się mojemu nieroztropnemu kuzynowi. Zrozpaczony rozglądam się na boki, szukając szansy na ucieczkę. Zaciskam zęby. Pozostaje mi biec i mieć nadzieję.

Rzuć Black dice. Za każdy posiadany żeton zmęczenia, głodu lub choroby dodaj 1 do wyniku rzutu.
1-3 – Strach dodaje moim stopom sił, pozwalając mi uciec. Żołnierze przystają i posyłają w moją stronę ostatnią salwę. Nie trafiają. Połóż 1 token zmęczenia na character.
4-7 – Biegnę najszybciej jak się da, ale to i tak za wolno. Wystrzelony nabój rani mnie w ramię. Kolejny o cal mija głowę. Mam szczęście. Jeśli nie zabije mnie krwawienie z rany, może ujdę z tego cało.
Połóż 2 wound token na charakter. Jeśli postać posiada bandage połóż 1 wound.

8-10 – Czuje na sobie oddech śmierci. Jedna z kul przeszywa mi bok, druga kaleczy dłoń. To koniec. Obracam się resztką sił, chcąc zobaczyć twarz swojego kata. Za późno... [postać jest martwa].

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
flhfkierasy - abpoland - karmazynowagminaploskinia - radziugrafiki - oxencarn