Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-17 19:25:10

M_Swierkot
Administrator
Dołączył: 2016-11-29
Liczba postów: 20
WindowsChrome 54.0.2840.99

Marcin 1, Fryzjer [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

[MŚ001, Exploration uniwersalne]
Skradając się nagle napotykamy… kolejkę ludzi…? Do jednego z pomieszczeń w okolicy niewątpliwie czeka spokojnie trójka osób. Zaciekawieni podchodzimy bliżej, żeby zbadać sprawę – czyżby organizacja charytatywna postanowiła w nocy rozdać jedzenie i leki…?
Początkowa ekscytacja zmieniła się w zdziwienie i konsternację. Pomieszczenie okazało się prowizorycznym salonem fryzjerskim, w którym około pięćdziesięcioletni mężczyzna z uśmiechem na twarzy obsługiwał kolejne osoby. 
> Nic tu po nas – Nie ma czasu do stracenia! Kontynuujemy eksplorację.
> Wchodzimy! – Nie pamiętamy kiedy ostatni raz byliśmy u fryzjera, warto skorzystać! Odrzuć dwie karty eksploracji, Patrz MŚ001A.

MŚ001A

Mężczyzna wita nas entuzjastycznie i promiennie. Zaskakuje was, jak w takich warunkach potrafi zachować optymistyczne nastawienie. Opowiada wam o tym, że wojna zabrała mu prawie wszystko, ale nie udało jej zabrać najważniejszego – pasji do nożyczek  i możliwości dawania ludziom uśmiechu nową fryzurą. Pomimo, że cały wasz świat zwariował w tej chwili poczuliście się jak przed wojną, strzyżące się u swojego ulubionego fryzjera. Być może w optymistycznym podejściu mężczyzny w średnim wieku była jakąś metoda? Może jedyna, w świecie, który stanął na głowie.
Po chwili spoglądacie w lustra z uśmiechami na twarzach – zrobił naprawdę świetną robotę! Fryzury zupełnie odświeżyły wasz wygląd. Fryzjer nie prosi o zapłatę, „Co łaska, wiem, że czasy są ciężkie, a ja mam co jeść”.
Obniż Misery postaci o 1, możecie zostawić dowolną ilość przedmiotów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
grzegorz - fame4u - testwk - milkmc - worldofminecraft