Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-22 17:13:31

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 10, żołnierz błaga o śmierć [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS068,  EXPLORATION UNIWERSALNE

Czasem ci, którzy są przeznaczeni do obrony słabych, okazują się słabsi od nich. W rogu pomieszczenia, w ciemnym kącie na krześle siedział zgarbiony człowiek. Znajomy mundur, o kolano oparta broń, twarz schowana w dłoniach. Wydaje nam się niegroźny, podchodzimy po cichu. Podnosi na nas wzrok, twarz ma całą we łzach. Widząc nas, podbiega, wkłada nam w ręce swój karabin i błaga, wprost błaga, żeby go zabić – ukarać za te dziesiątki ofiar, które ma na sumieniu. Sprawia wrażenie szalonego. Stoimy jak skamieniali z karabinem w rękach.

> Spełniamy jego prośbę – żołnierz padł na ziemię z łoskotem. Zabieramy broń, amunicję i odchodzimy.
Dodajcie do Puli Znalezisk 1xBroń, 1xAmunicja, Misery postaci wzrasta o 1.

> „Dlaczego chcesz tak umrzeć?” - patrzcie KWS071.

KWS071

Żołnierz, płacząc, opowiada nam swoją historię. O tym, że przed wojną był muzykiem w filharmonii. O śmierci swoich najbliższych. O wcieleniu siłą do wojska. O codziennej służbie w oblężonym mieście, o konieczności strzelania na rozkaz – zarówno do wroga, jak i do cywilów. Widzimy, że jest bardzo wrażliwy, służba w wojsku, wojna, do dla niego o wiele za dużo. Odwzajemniamy mu się opowieścią o próbach przetrwania ludzi w oblężeniu. Ani się nie obejrzeliśmy, a minęła godzina. Mężczyzna wyraźnie poczuł się lepiej, rozmowa bardzo mu pomogła. Wyjął z kieszeni papierosy: - Poczęstujcie się, trzymałem na ostatnią chwilę, chcę wam podziękować, pomogliście mi. Bardzo wam dziękuję. Uratowaliście mi życie.
Misery postaci obniża się o 1.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
grovestreetrpgmta - smalskill - grizzlyos - digged - polandrulez