Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-29 17:46:00

K_Was
Moderator
Dołączył: 2016-11-30
Liczba postów: 167
WindowsFirefox 50.0

Wasia 6, powojenne plany [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

KWS086, NIGHT RAIDS

[Rozegraj tylko jeśli w schronie pozostało minimum 2 bohaterów]

Ta noc była dziwnie spokojna, nów, miasto zalane ciemnością. Tylko od czasu do czasu na północy na kilkanaście minut pojawiały się na niebie pociski rozświetlające. Kiedy gasły, ulice znowu zalewała czerń. Reszta grupy ma szczęście, w taką noc żaden snajper nie wypatrzy celu. W taką noc pięknie widać gwiazdy – rozgwieżdżone niebo w środku wielkiego miasta! Dziś to my strzegliśmy schronienia, jeden z nas powinien odpoczywać, ale oczy nie chciały się zamknąć, nie chciało się spać. Dobrze się rozmawiało. - Wiem, że nie powinienem, ale często myślę o tym, co będzie, kiedy to wszystko się skończy. Nie mogę już patrzeć na te zrujnowane ulice, zalane krwią moich przyjaciół, zrobię wszystko, by móc podróżować. Jak myślisz, czy na świecie są jeszcze miejsca, gdzie ludzie nie rzucają się ze strachem na ziemię, kiedy tylko usłyszą hałas? Nie śpią z bronią pod poduszką? Wychodzą na ulice za dnia, a nie nocą? Wiedzą, gdzie spoczywają ciała ich zmarłych bliskich? Mogą ot tak, wyjechać, jeśli chcą? Odpowiedziała tylko cisza. Mój towarzysz zasnął i cicho chrapał. Patrzyłem na rozgwieżdżone niebo, planując w głowie moją pierwszą powojenną podróż...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
whiterpg - safdgreatelife - dragons - nalogowyhazardzista - zielono