Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-11 00:04:25

K_Piskorski
Moderator
Dołączył: 2016-12-02
Liczba postów: 59
WindowsFirefox 50.0

Krzysiek 9, czekająca matka [ZAMKNIĘTY I ZABRANY]

[KP138, EXPLORATION UNIVERSAL, BLACK]

Trafiamy do cuchnącego, ciemnego mieszkanka, które wygląda na całkiem opuszczone. Jedno z nas trąca stopą starą puszkę, a wtedy kupa szmat zalegających na kanapie niespodziewanie się porusza. „Alisa? Iwanka?” pyta pełen nadziei głos.

To kobieta w średnim wieku. Jest niewiarygodnie wychudzona i zaniedbana, a jej włosy zbiły się w wielki kołtun. Ale dużo straszniejsza od wyglądu okazuje się jej historia.

„Miałam dwie córki. Piękne. Siedemnaście i czternaście lat. Ale przyszło wojsko, łapali i wywozili ładne dziewczyny z całego bloku. Podobno brali je do… do domu dla oficerów. Próbowałam schować moje skarby, ale je znaleźli. Powiedzieli, że córki wrócą, jeśli będą posłuszne. Kazałam im być. Powiedziałam, żeby robiły wszystko. Rozumiecie? Wszystko. I teraz czekam. Na pewno wrócą. Prawda? Przecież były posłuszne…”.

Wygląd wnętrza wskazuje na to, że kobieta jest sama od wielu dni.

> Zostawiamy ją – nie możemy pomóc każdemu. Odchodzimy. Rzuć kością raz za każdego z bohaterów i porównaj wynik z ich Empatią. Wynik równy lub niższy od Empatii = Misery rośnie o 1.

> Próbujemy postawić ją na nogi – kobieta musi odzyskać samodzielność, bo inaczej zginie. A my chcemy jej w tym pomóc. Patrz KP139.


KP139
Pomagamy kobiecie wstać i oczyścić się, wpuszczamy do środka trochę powietrza i światła. Tłumaczymy jej delikatnie, że jeśli chce jeszcze kiedykolwiek jeszcze zobaczyć córki, powinna o siebie zadbać. Niestety, jednemu z nas wyrywają się nieostrożne słowa o tym, że powinna przygotować się na najgorsze.

Kobieta niespodziewanie rzuca się na nas – w jej dłoni błyszczy nóż, który miała schowany gdzieś pod ubraniem. Jesteśmy zszokowani nagłym wybuchem furii. Obezwładniamy ją, ale wcześniej tnie jedno z nas głęboko w rękę. Opuszczamy mieszkanie, ścigani wściekłymi wyzwiskami i przepełnieni goryczą porażki.

Przydziel 1 ranę dowolnej z postaci. Osoba o najwyższej Empatii otrzymuje 1 punkt Misery (jeśli więcej niż jedna osoba ma taką samą Empatię, wybierz losowo pomiędzy nimi).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
eryk-mozgol-opinie-rytualy - polskirealliferp - smalskill - pylmatpz - forumorganistow